+38 050 39 614 73

Заповніть форму і Ви отримаєте
безкоштовну консультацію

Ім'я*

Номер телефону*

Основна діяльність нашої компанії "ПоліМед" — виготовлення різної продукції з картону, починаючи від картонних бирок для одягу і закінчуючи пачками з картону.

Картонна обичайка

Картонна обичайка є додатковою зовнішньою упаковкою і одягається безпосередньо зверху на пачку. Також, важливим призначенням обичайки з картону є захист картонної упаковки при зберіганні і транспортуванні.
Обичайка-упаковка ще називається «шубер». Її дуже зручно використовувати в рекламних цілях, коли немає можливості нанести інформацію про товар або про акції на основну упаковку.
Такий товар на полицях в магазині стає більш помітним і виразним.

Для чого потрібен такий вид картонної продукції?

✓ Зручний для товарів в пластикових контейнерах
Відмінно підійде для знеособлених коробок, щоб надати інформативність

Застосування обичайок

Обичайки одягаються на коробку, в яку упаковані різні товари, наприклад, продукти харчування, текстильні товари, посуд або як упаковка для кондитерських виробів. Обичайка з картону є вигідним варіантом за вартістю, особливо якщо основна упаковка виконана з пластику.
Адже якісний друк на пластиковій поверхні дуже дорога, і іноді може перевищувати вартість самого продукту.

Картонні бирки та ярлики для одягу

Будь-який одяг, що знаходиться в магазині на вішалці або на полиці, має картонну бирку. Картонна бирка носить не тільки інформаційний характер — вона підкреслює фірмовий стиль речі і робить ваш товар унікальним.
Бирки застосовуються для текстильних товарів, а також служать відмінним рекламним інструментом в ювелірних салонах або магазинах техніки, інструментів. Виготовляється з крейдованого або дизайнерського картону. Даний виріб може мати будь-яку форму.

Навісні ярлики для одягу

Навісні ярлики для одягу, зроблені з картону, кріпляться пришивним або іншим способом. Вони інформують покупця про виробника і склад виробу. Картонний ярлик виконується з використанням якісного друку, щоб інформація на ньому не стиралася і не розпливалася від дотику.

Іміджева поліграфія

Іміджева поліграфія — це більш високий клас друкованої продукції, для її виготовлення використовуються різні види паперу та картону.
Одним з найпоширеніших видів іміджевої поліграфічної продукції є різні види календарів – від сувенірних кишенькових календарів до незвичайних календарів будиночків.
Красиво виконані, в яскравій упаковці, вони стануть прекрасним подарунком для партнерів і клієнтів.

Упаковка для промтоварів

У повсякденному житті ми часто використовуємо різні промислові товари – мило, пральний порошок та інше. Упаковка для побутової хімії виконує три важливі функції: інформаційну, естетичну і захисну (практичну).

Упаковка для промтоварів – це дієвий інструмент в боротьбі за увагу споживача. Виготовлення упаковки на замовлення з незвичайним дизайном приверне увагу і допоможе зацікавлює покупця. Оригінальні упаковки для мила та іншої продукції, роблять бренд впізнаваним і популярним. Ці фактори впливають і сприяють збільшенню продажів.

В особі співробітників компанії «ПоліМед» Ви знайдете досвідчених і професійних виконавців, для яких кінцева мета - це якісно виготовлена поліграфічна продукція.

Що стосується вартості наших послуг, то тут Ви також будете приємно здивовані, адже наші ціни є одними з найбільш доступних по всій Україні.