+38 050 39 614 73

Заповніть форму і Ви отримаєте
безкоштовну консультацію

Ім'я*

Номер телефону*

Флаєр - один з найпопулярніших рекламних носіїв. Зазвичай це невеликий аркуш паперу, але обов'язково яскравий і привертає увагу. У ньому важливу роль відіграють ілюстрації і невеликий, але запам'ятовується текст. Флаєр є найкращим способом безпосередньо донести інформацію до конкретного споживача, тому без виготовлення флаєрів не обходиться більшість акцій, виставок, концертів та інших подій.

Компанія "Полімед" пропонує якісний друк флаєрів в м.Херсоні, за досить низькими цінами за рахунок грамотного використання високотехнологічного обладнання та професійного підходу до роботи.

Привернути увагу - одна з головних задач флаєра, тому в ньому дуже важлива візуальна концепція.

У мінімумі тексту повинна бути укладена вся інформація, яка зацікавить потенційного споживача, в тому числі адресу, телефон, опис акції або події, а також заманливий текст, який повинен справити враження.

Друк флаєрів вимагає досить великих тиражів, саме тоді можна розраховувати, що інформація дійде до максимальної кількості людей. Флаєри дозволяють рекламі потрапити в руки цільової аудиторії і забезпечують велику кількість відвідувачів.
Флаєри стали популярним видом поліграфії в тому числі завдяки своїй дешевизні. Вони служать відмінною додатковою рекламою, але обов'язково повинні бути частиною рекламної кампанії - з використанням привабливих плакатів, яскравих постерів та іншої продукції.

Флаєри можуть інформувати про відкриття магазину, кафе, клубу, фестивалю або виставки. В окремих випадках використовуються як запрошення на заходи.

Флаєри зазвичай робляться на матової або глянсової крейдованому папері або на щільному папері. Недорогі листівки - на звичайній офсетному папері. Формат флаєрів може бути найрізноманітнішим, в тому числі нестандартних. Найбільш поширені формати А4 і євроформат (третина А4). Флаєри можуть бути двосторонніми і односторонніми, мати згини і фігурну висічку.

Також можливе виготовлення флаєрів ексклюзивного типу, з широким застосуванням післядрукарської обробки - тиснення фольгою, УФ-лак та інших. Оскільки флаєр зобов'язаний справити хороше враження моментально - він повинен відрізнятися від інших листівок наскільки це можливо. Тому післядрукарської обробці потрібно приділити достатню увагу при виготовленні флаєрів, наприклад, створити цікаву фігурну висічку у вигляді товару або логотипу.

Компанія "Полімед" пропонує друк флаєрів в Херсоні - у нас можна замовити флаєри будь-якої складності і будь-якого тиражу.