+38 050 39 614 73

Заповніть форму і Ви отримаєте
безкоштовну консультацію

Ім'я*

Номер телефону*

Хенгери в рекламі - це свого роду флаєр. Однак, з маркетинговою метою створюють хенгери не тільки на ручки, а також під пляшки, вішалки, власники книг, стелажі тощо. Такий підхід дозволяє охопити не тільки цільову, а й потенційну аудиторію, і - як результат - отримати максимальну вигоду від реклами.

Рекламний хенгери: яким він повинен бути?

Власне, переваг цього рекламного засобу іноді може бути недостатньо, щоб отримати результат, який буде перевищувати очікування. Тому, якими повинні бути результативні, прибуткові хенгери?

Нестандартними. Одноманітні і схожі флаєри не просто неефективні. Вони не викликають у аудиторії ніяких почуттів, крім, хіба що, втоми й огиди. Справити враження допоможе те, що привертає увагу і призводить до реакції - позитивної чи негативної. І захоплення, і обурення однаково спрацьовують, потрібно тільки правильна "дозування".

Безпосередній контакт. Мало хто не відреагує на річ, яка висить на його дверній ручці. Однак, потрібен один з двох варіантів реакцій - взяти і розглянути, а не викинути в смітник.

Альтернатива. Якщо флаєр можна використовувати в інший спосіб - наприклад, поставити на нього чашечку кави, - його ефективність зростає. Коли ж він може чимось зацікавити - анекдот, жарт, мем - шанси, що власник покаже його іншим, стають дуже великими.

Розміри. Хенгери повинен мати розміри, відповідні звичним габаритам сумки або рюкзака. Тоді його з більшою ймовірністю візьмуть з собою, щоб краще розглянути.

Замовлення хенгерів у нас

Щоб купити високоякісні флаєри на двері в типографії ПоліМед, потрібно лише подзвонити до нас по номерам, які вказані на сайті. Ми подберемо для вас найкращий варіант.