+38 050 39 614 73

Заповніть форму і Ви отримаєте
безкоштовну консультацію

Ім'я*

Номер телефону*

Якщо для рекламної кампанії вам необхідні листівки, компанія "Полімед" в м.Херсоні пропонує друк листівок високої якості, виконаних офсетним способом. Ми використовуємо найсучасніше друкарське обладнання, нову техніку для предпечатной і післядрукарської обробки, якісні матеріали, оригінальні фарби. У нашій друкарні застосовуються новітні технології та програмне забезпечення, які забезпечують високу якість і економічний друк.

Листівки популярні ще з давніх часів, з їх допомогою здійснюються рекламні та інформаційні кампанії. Рекламні листівки - один з найбільш зарекомендували себе способів друкованої реклами, поряд з популярними афішами, плакатами, брошурами, і вони до цих пір залишаються одним з базових способів просування товарів і послуг.

Імідж компанії - в Ваших руках! А виготовлення листівок в нашій компанії - один з методів, який може допомогти Вам у справі процвітання бізнесу!

Друк листівок офсетним способом - одна з найбільш затребуваних послуг друкарні, оскільки дозволяє здійснювати високоякісну друк в стислі терміни. Компанія "Полімед" є друкарнею повного циклу, що спеціалізується на офсетного друку, тому навіть найскладніші замовлення ми виконуємо з високою точністю і якістю.

Офсетний друк має дуже велику перевагу - при великих тиражах вартість одного примірника рекламної листівки буде дуже низькою. Крім того, вона відрізняється прекрасною якістю. Тому офсетний друк так поширена при виготовленні листівок, флаєрів, рекламних буклетів і т.д. Зазвичай листівки вимагають великих тиражів - тільки так можна донести інформацію до максимального числа споживачів. Тому замовити друк листівок саме у нас буде дуже вигідно.

Чому варто замовити виготовлення листівок саме в друкарні "Полімед"?

Ми давно спеціалізуємося на якісної офсетного друку і пропонуємо оптимальні ціни. У компанії "Полімед" можна замовити листівки в будь-яких форматах, великими тиражами.

  • Можемо виготовити будь-який тираж листівок в стислі терміни.
  • Допомагаємо в розробці фірмового стилю листівки.
  • Здійснюємо високоякісний друк на сучасному обладнанні.
  • Виконуємо точний, зрозумілий розрахунок вартості друку листівок.
  • Пропонуємо найнижчі на ринку ціни на продукцію такого типу.

Якщо вам необхідні якісні листівки, звертайтеся до нашого менеджера. Ми також відповімо на всі ваші запитання по поліграфічної продукції.