+38 050 39 614 73

Заповніть форму і Ви отримаєте
безкоштовну консультацію

Ім'я*

Номер телефону*

Друкарня «Полімед» отримала початок свого розвитку в 1999 році, коли тільки почала з'являтися необхідність в якісній картонній упаковці, яка бездоганно вела себе на автоматичних швидкісних пакувальних лініях.С допомогою іноземного інвестора підприємством були закуплено обладнання провідних німецьких виробників- друкарська машина Heidelberg і різак Polar, повноформатна висічна машина WUPA IIJima і автоматична фальцевально-склеювальна машина FKM. У далекому 1999 році друкарня займала трохи більше 300 кв / м. Сьогодні, через 20 років, виробництво займає майже 3000 кв / м, укомплектовано сучасним обладнанням кращих європейських виробників таких як Heidelberg і Bobst і стало одним з лідерів поліграфічної галузі.

Друкарня «Полімед», це друкарня повного циклу, де з рулону картону або паперу на світ з'являється високоякісний поліграфічний продукт. Завдяки висококваліфікованим дизайнерам ми ідеально підготуємо ваш макет до друку, а друкарі віртуозно відтворять його на картоні або папері на кращих друкованих машинах Heidelberg XL 75-5 LX2, а системи вбудованого спектрофотометрического контролю допоможуть виконати весь тираж без відхилень за кольором і забезпечити його повну повторюваність при необхідності повторного тиражу. На продукцію можуть бути нанесені різні види лаків, масляний, водно-дисперсійний або презентабельний УФ лак. Крім цього продукція може бути облагороджена нанесенням на неї конгревного тиснення і нанесенням різних видів фольги. Якщо це упаковка, то після висікання на високоточному обладнанні від компанії Bobst ми склеим її на автоматичних фальцевально-склеюючих машинах Heidelberg Diana Smart 55 або BOBST MISTRAL 110 з можливістю нанесення шрифту Braille, трьох точок нанесення клею і контролю якості нанесення клею і склеювання продукції з автоматичним відбракуванням.

За 20 років своєї роботи ми звикли надавати повний спектр поліграфічних послуг нашим клієнтам, тому ми надрукуємо для вас все, починаючи від листівки, буклета або інструкції, до до самої претензійної упаковки.