+38 050 39 614 73

Заповніть форму і Ви отримаєте
безкоштовну консультацію

Ім'я*

Номер телефону*

Меню - це перше, що бере в руки відвідувач ресторану або кафе, коли сідає за столик, тому воно є своєрідною візитною карткою ресторану. Меню може як приємно здивувати, так і розчарувати гостя. Від цього першого враження залежить і сума чека замовлення, і шанс отримати постійного клієнта.

Тож при створенні меню потрібно врахувати такі особливості:

  • цінову політику і тип установи;
  • платоспроможність цільової аудиторії;
  • стиль оформлення приміщення і обслуговування;
  • кількість основних і сезонних страв.

Аналіз цих покажчиків допоможе зрозуміти, на що зробити акцент при розробці візуального оформлення. Якість матеріалу, використання фото кулінарних шедеврів, опис і склад страв, тощо. Клієнтам, які не мають макета, варто скористатися нашими послугами. Професійні дизайнери розроблять якісна пропозиція відповідно до Ваших вимог та потреб

Переваги замовлення меню

Типографія ПоліМед пропонує замовити високоякісну друк меню, сетів і карт вин для Вашого ресторану, бару, кафе, клубу, бістро. В залежності від типу макета, для створення можна вибрати крейдований матовий, офсетний або крафтового папір. Довговічності та естетичності додасть двостороння матова ламінація за бажанням клієнта. Детальніше ознайомитися з доступними параметрами друку кожного виду меню на сторінці пропозиції.