+38 050 39 614 73

Заповніть форму і Ви отримаєте
безкоштовну консультацію

Ім'я*

Номер телефону*

Ви думаєте про те, де замовити рекламний плакат? При цьому для вас важливо, щоб були виконані всі ваші побажання: висока якість готової продукції і матеріалів, на яких проводиться друк, привабливі ціни та оперативне виконання замовлення у чітко визначений термін?

Для того, щоб здійснити друк плакатів згідно з вашими вимогами, необхідно звертатися в солідні друкарні. Компанія "Полімед" вже більше 20 років радує своїх клієнтів незмінно якісною рекламною і пакувальною продукцією.

Рекламні плакати стали простим способом реклами – зазвичай вони викликають довіру і інтерес. Особливо актуальне їх використання в місцях значного скупчення людей, коли погляди багатьох чіпляються за яскраву ефектну інформацію, що привертає увагу. Якісно виготовлені, з незабутнім слоганом, вони залишаються в пам'яті і сповіщають про новий продукт, майбутній захід чи іншу подію.

Друк плакатів коштує недорого, але повністю окупається, оскільки віддача дуже широка. Друк плакатів проводиться за допомогою новітніх фарб, на найякісніших матеріалах за вашим вибором. Для фотографічної якості зображення і створення довговічних виробів у нас є всі необхідні потужності. Наша друкарня пропонує ретельну додрукарську підготовку плакатів. Ми друкуємо плакати до формату А1.

Зовнішня реклама виконує функції залучення до товару значно більше, ніж рекламна поліграфія невеликих розмірів, тому і підтримується інтерес до такого роду продукції. Міжнародний стандарт ISO 216.

Відповідь на питання «де замовити рекламний плакат» знайдена. Друкарня "Полімед" зможе надати вам приємні умови для співпраці та розвитку вашого бізнесу.

Щоб зв'язатися з нами і обговорити ваші умови, зателефонуйте за номером +38(0552) 423647, +380503961473. Ми завжди раді надати вам найширший спектр поліграфічної продукції.