+38 050 39 614 73

Заповніть форму і Ви отримаєте
безкоштовну консультацію

Ім'я*

Номер телефону*

Оформлення будь-якого подарунка означає не менше, ніж його вміст! Люди все більше уваги приділяють зовнішньому вигляду, саме тому ми пропонуємо послуги з виробництва святкової упаковки для великих організацій.

Наприклад, особливо зрадіють яскравим упаковкам діти-барвисті новорічні упаковки для солодких подарунків послужать не просто зручною тарою для цукерок, але і посилять враження від самого сюрпризу. Ми допоможемо Вам не просто заощадити, але і створити незабутній подарунок.

Оздоблення пачки-важливий етап. Обробка стає не просто прикрасою, вона виконує дуже важливу функцію — захищає поверхню від несприятливого впливу (води, порізів, деформації).

Ми представляємо кілька видів обробки:

  • уф-лакування-глянсове, матове, фактурне;
  • тиснення фольгою ( нанесення фольги на картон або папір) - будь-якого кольору;
  • конгревне тиснення (це поліграфічний спосіб створення рельєфно-опуклого зображення) будь-яких елементів.

Будь-який з цих методів зробить звичайну коробку для подарунків барвистою і по-справжньому унікальною.

Картонні коробки для упаковки подарунків можуть бути звичні прямокутні і всіляких геометричних форм, просто з красивим малюнком і з прикрасою до певного свята. Для будь-якого подарунка можна підібрати практичну картонну коробку для іграшок, сувенірів, одягу, канцелярських товарів, косметики і навіть побутової техніки. Така упаковка захищає захований в ній подарунок від пошкоджень.

Зручні конструкції коробок для подарунків:

  • «валіза»
  • «шкатулка»
  • «пачка»

Пакувальна коробка для подарунків, зроблена з картону, не вимагає великих грошових витрат для свого виробництва. За бажанням клієнта на поверхню виробу наноситься будь-який напис чи малюнок, починаючи від фотографій і спеціально оформлених вітальних промов на адресу іменинника і закінчуючи рекламою, або логотипом певної компанії.