+38 050 39 614 73

Заповніть форму і Ви отримаєте
безкоштовну консультацію

Ім'я*

Номер телефону*

Упаковка для фармацевтики і косметики виготовляється, як правило з щільного картону. Така упаковка повинна захищати первинну упаковку, в якій знаходиться сам продукт, від зовнішнього впливу і різних механічних ушкоджень.

Упаковка для фармацевтики

Фармацевтика це активно розвивається галузь. На ринку постійно з'являються нові препарати. Щоб покупець виділив з усього різноманіття лікарських засобів саме їх продукт, виробники пускають в хід всі доступні технічні досягнення, створюючи для свого товару найрізноманітніші запам'ятовуються коробки.
В даний час упаковка для фармацевтики повинна відповідати європейським стандартам якості. Грамотне оформлення лікарського препарату забезпечує його довгостроковість зберігання і привабливість..

Упаковка для лікарських засобів — справа досить відповідальна, тому поліграфічну продукцію для них виготовляють із високоякісних матеріалів, до яких висуваються дуже суворі санітарно-гігієнічні вимоги:

  • екологічність і безпека;
  • відсутність різкого запаху або смаку, який здатний вплинути на якість лікарського препарату;
  • висока зносостійкість, що забезпечить захист від негативних впливів навколишнього середовища і т. д.

ТОВ ПоліМед" піклується про якість продукції, тому на нашому підприємстві впроваджена система контролю якості ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015,IDT)

На підприємстві "ПоліМед" упаковка з картону проводиться за допомогою сучасного, високотехнологічного друкованого та постдрукарського обладнання.

Упаковка для косметики

Упаковка для косметики повинна бути привабливою і стильною. Адже в першу чергу її зовнішній вигляд повинен притягувати покупця. Успіх залежить від грамотно організованої і проведеної рекламної кампанії. Серця споживачів будуть підкорені, а в їх головах залишаться самі позитивні спогади, якщо продукція Вашої компанії буде представлена в якісній упаковці.

У той же час, пачка повинна захищати продукцію від впливу зовнішніх факторів. Виробництво упаковки для косметики включає в себе весь спектр поліграфічних послуг.

Красиво оформлена пакувальна коробка з успіхом виконує кілька функцій: захищає вашу продукцію і сприяє створенню позитивного іміджу компанії.

Демонстрація логотипу фірми і характерної кольорової палітри створює загальне враження про продукт. Наша компанія допоможе представити вас і Ваш товар в найвигіднішому світлі.

Ми допоможемо вам:

  • Розробити оптимальну конструкцію коробки, підібрати правильну товщину матеріалу
  • Промалювати красивий, яскравий дизайн
  • Виготовити тираж в стислі терміни