+38 050 39 614 73

Заповніть форму і Ви отримаєте
безкоштовну консультацію

Ім'я*

Номер телефону*

Практично будь-які товари, від продуктів харчування до побутової техніки, мають свою упаковку. І хоча зараз існує величезна кількість різних матеріалів, в тому числі полімерних, картон залишається одним з лідерів у світі упаковки. Його використовують для транспортування, захисту товарів, збереження їх від сонячних променів.

Упаковка з картону успішно замінила важкі металеві ящики і контейнери, які відрізнялися великою вагою і громіздкістю. Картонна упаковка важить небагато, і обходиться дешевше багатьох інших матеріалів. Крім того, картонна упаковка екологічна і задовольняє цілий ряд запитів споживачів з точки зору призначення і рівня складності. Завдяки жорсткості картону, упаковка може мати різні конструкції.

Пачка з картону не тільки служить для захисту та інформаційної мети, але і багато в чому створює імідж продукції.

Саме вона красиво представляє товар і є ефектним доповненням до нього. Виробництво упаковки високої якості незамінне для парфумерії, посуду, подарунків чи сувенірів.

Компанія "ПоліМед" пропонує різні варіанти упаковки з картону — як класичні, так і нестандартні рішення.

Серед наших послуг:

  • Офсетний друк на картоні — одна з найпоширеніших технологій у виробництві упаковки з картону. Повнокольоровий офсетний друк відрізняється високою продуктивністю і високою якістю, що дозволяє створити упаковку будь-якого тиражу в стислі терміни.
  • Конгревне тиснення і конгревне тиснення фольгою-додаткова обробка упаковки, один з найсучасніших методів. Це незамінний метод при виробництві упаковки для елітних товарів, і там, де потрібна персоналізація.
  • Лакування різними видами лаків надає упаковці з картону гладкість, друк стає більш яскравою. Застосовується як глянсове, так і матове лакування з використанням різних видів лаків (уф-лак в/д лак, масляний лак).

Компанія "Полімед" здійснює виготовлення упаковки з картону в самі стислі терміни. Ми володіємо передовими технологіями, новітнім обладнанням і значними виробничими потужностями. Всі матеріали, які ми використовуємо при виготовленні упаковки, зберігаються на нашому складі, завдяки чому немає необхідності чекати їх поставки і витрачати дорогоцінний час. Навіть самі термінові замовлення виконуються точно в обумовлений термін.
Співпраця з нашою друкарнею в Херсоні гарантує цілий ряд переваг:

  • Незмінно висока якість готової продукції;
  • Суворе дотримання технічних і санітарно-гігієнічних вимог при виробництві поліграфічної продукції;
  • Друк великих тиражів і стислі терміни виконання замовлень;
  • Гнучка цінова політика;
  • Вся продукція передається клієнту у фірмових гофроящиках, що забезпечує надійне зберігання і транспортування;
  • Оперативна доставка продукції власним транспортом по всій території України.

Досвідчена команда професіоналів, що забезпечують контроль виробничого процесу на кожному його етапі, і відмінний рівень підготовки персоналу, що займається виготовленням упаковки з картону, гарантують якість продукції та відповідність її стандартам.

Щоб обговорити з нами умови співпраці та задати додаткові питання, зателефонуйте за номером (0552)423647, моб.тел. 0503961473